Kiedy kierowca może robić kupę czyli kolejne regulacje UE

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kiedy kierowca może robić kupę

Kolejny fantastyczny pomysł jaki będzie głosowany w uświęconym Parlamencie UE to wprowadzenie automatycznych ograniczników prędkości. Wyobraź sobie że wyprzedzasz przed znakiem ograniczenia prędkości a z przeciwka jedzie auto, jesteś na jezdni jednopasmowej. Co wtedy? Automatyczny ogranicznik unijny zmniejszy twoją prędkość tak byś mógł eleganco zesr… się ze strachu i próbować uniknąć kolizji. Kiedy kierowca może robić kupę wie UE? TAAAAK! Regulować, nakazywać, zabraniać.

Kiedy kierowca może robić kupę – idźmy dalej

Oni muszą tak ciągle wszystko kontrolować i regulować tak jak teraz sztucznie regulują zapotrzebowanie na diesla, regulują ceną. Jeśli okaże się że ekologia będzie nadal rozwijana w tym kierunku to UE wprowadzi wyższą akcyzę na papier toaletowy by rozwiązać problem zanieczyszczenia środowiska. Kolejne nowości już są w przygotowaniu i to nie tylko dla kierowców. UE musi kontrolować wszystko ponieważ towarzysze unijni „wią lepij”. Ja pamiętam że kiedyś już tak było, jedziemy w tym kierunku? Fajnie.

Kiedy kierowca może robić kupę – skąd te pomysły?

UWAGA!!! Ściśle Fajne!!! na poniższym zdjęciu wykradzionym z medycznego archiwum UE gdzie są dane z rutynowych badań parlamentarzystów UE zobrazowano mózg jednego z parlamentarzystów. Prawdopodobnie z Komisji Transportu i Ekwilibrystyki. Godny Einsteina? Ha, toż to Zweistein.

 

Wpłać jeden procent na rzecz ochrony kierowcy.

 

Brak postów do wyświetlenia