30-lecie powstania modelu Mazdy MX-5 i premiera jubileuszowej edycji

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

30-lecie powstania modelu Mazdy MX-5

30-lecie powstania modelu Mazdy MX-5 – premiera jubileuszowej edycji modelu

Podczas tegorocznego salonu Chicago Auto Show 2019, który zostanie otwarty 9 lutego 2019 roku zostanie zaprezentowany model Mazdy MX-5. Nie będzie to zwykły, unowocześniony model a wyjątkowa, jubileuszowa edycja MX-5 z okazji 30-lecia powstania modelu.

30-lecie powstania modelu Mazdy MX-5

Mazda MX-5 zadebiutowała także w Chicago podczas Motor Show w 1989 roku. Teraz, z okazji 30-lecia modelu, powstała jego specjalna jubileuszowa edycja, w uznaniu zaangażowania klientów na całym świecie, którzy stoją za sukcesem modelu na przestrzeni trzech dekad.

30-lecie powstania modelu Mazdy MX-5 – najpopularniejszy roadster

Jako najpopularniejszy roadster w historii, z więcej niż milionem egzemplarzy sprzedanych na całym świecie, w tym z ponad 350 tysiącami sztuk w Europie, MX-5 stała się symbolem filozofii motoryzacyjnej Mazdy oraz niestrudzonego dążenia do zapewnienia kierowcom czystej przyjemności z jazdy.

30-lecie powstania modelu Mazdy MX-5 – kluby zrzeszające fanów tego modelu

Trzy dekady obecności na rynku zaowocowały także powstaniem w Europie, od Islandii po Włochy, spontanicznych klubów, zrzeszających oddanych fanów MX-5, zjednoczonych pasją do Jinba Ittai, poczuciem jedności kierowcy i samochodu, dokładnie w duchu, który MX-5 definiuje od samego początku.

Jubileuszowa edycja z okazji 30-lecia modelu jest najnowszą z bogatej kolekcji unikalnych MX-5, stworzonych przez lata.

Przeczytaj Łańcuchy śniegowe – kiedy należy ich użyć?

Brak postów do wyświetlenia