Bezpieczny Zakup Skoda Superb L&K TDI 190KM 4×4 DSG

343

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Skoda Superb L&K TDI 190KM 4×4 DSG

Skoda przeszła dużą ewolucję od kiedy została przejęta przez Volkswagena, Octavia po pierwszych sukcesach doczekała się wersji półkę wyższej. Już dwa lata po udanym debiucie Octavii zapadła decyzja wypuszczenia modelu jeszcze lepszego ale i większego i z lepszą mechaniką. Zdecydowano pójść na skróty, przebrano Passata zmieniając trochę wygląd i to na prawdę trochę, tak bali się porażki że oszczędzali na wszystkim. Okazało się że pierwszy Superb czyli Passat ze zmienionymi detalami i wnętrzem osiągnął sukces. Czemu? Ludzie odkryli podstęp, zorientowali się że to Passat, trzeba pamiętać że nowy Passat w 2001 roku był w dawnych demoludach luksusem.  To że to przebieraniec wtedy było ogromnym atutem. Pierwsze że to dobry przebieraniec bo VW zawsze cieszył się u nas dobrą opinią, dwa że to Skoda a więc coś swojskiego. Bezpieczny Zakup Skoda L&K TDI 190KM 4×4 DSG

Tak narodziła się legenda taniego premium dla urzędników, głównie urzędników samorządowych. Superb oferował to co auta z zachodu, luksus i komfort, cena była wysoka ale prestiżu nie było bo to przecież Skoda. Dzięki temu nikt nie pytał ile auto kosztowało bo to tylko Skoda, doszło do tego że rozochoceni burmistrzowie zaczęli przeginać licząc na kamuflaż czeskiej produkcji. Tak oto do legendy przeszedł wybryk jednego z włodarzy małego miasteczka który wydał ponad 180tys zł na Skodę. Tak oto dzięki takiej polityce marketingowej a raczej jej braku Superb stał się królem zamówień publicznych. Tak opracowywano dokumentację przetargową by tylko ten model mu sprostał. Jednocześnie nie pakowano pieniędzy w reklamę masową by nie drażnić podatnika i miejscowych żurnalistów. Strzał w dziesiątkę, po latach jednak okazało się że można już ostentacyjnie, tak powstała wersja L&K czyli creme de la creme Skody.

Bezpieczny Zakup Skoda Superb L&K TDI 190KM 4×4 DSG 1

Bezpieczny Zakup Skoda Superb L&K TDI 190KM 4×4 DSG 2

Bezpieczny Zakup Skoda Superb L&K TDI 190KM 4×4 DSG 3

Bezpieczny Zakup Skoda Superb L&K TDI 190KM 4×4 DSG 4

Bezpieczny Zakup Skoda Superb L&K TDI 190KM 4×4 DSG 5

zobacz też nowego Passata.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia