New Beetle – samochód na zakupy

0
455
New Beetle - samochód na zakupy

Masz problemy z parkowaniem na ciasnych parkingach?

Może jednak większość aut wydaje Ci się zbyt „oklepana”, a Ty poszukujesz czegoś naprawdę wyjątkowego. Zwróć swoje oczy ku modernistycznej przeróbce kultowego Garbusa. Volkswagen New Beetle będzie idealnym autem dla kobiety – nie tylko wybierającej się na zakupy.

New Beetle – samochód na zakupy

Od prawie 20 lat, Volkswagen zajmuje się produkcją nowoczesnego Garbusa, który nie tylko zdążył przejść delikatny lifting, ale również od 2011 roku, produkowany jest już jako model o nazwie Beetle.

Nieduże rozmiary nadwozia powodują, że jest on chętnie wykorzystywany jako samochód miejski. Pod uroczą karoserią kryje się szaleńczo mocny silnik, który punktuje w wielu recenzjach wystawionych przez motoryzacyjnych pasjonatów. To właśnie wielu z nich uważa, że jest autem stworzonym dla kobiety ceniącej sobie indywidualizm oraz elegancję.

Chociaż autko nie wydaje się być zbyt duże, po liftingu wewnątrz zrobiło się dużo więcej miejsca.

New Beetle - samochód na zakupy

New Beetle tylko dla wybranych?

Unowocześniony Garbus, ze względu na niewielki procent manualnych elementów, które są w głównej mierze zastąpione elektroniką, do najtańszych nie należy. Do tego dorzuca się również droga eksploatacja części oraz całkiem wysokie spalanie. Silniki dostępne są w benzynie i dieslu. Jednak kursując po mieście trzeba liczyć się z tym, że wskaźnik spalania będzie utrzymywał się na poziomie powyżej 10 litrów.

Jeżeli dla Ciebie cena nie gra roli, możesz nie tylko pozwolić sobie na zakup i aktywne korzystanie z Newe Beetle. Twoim obiektem zainteresowań stać się może ten model Volkswagena z nadwoziem w typie cabrio. Jazda „Garbusem” z odkrytym dachem, może być naprawdę ciekawym doświadczeniem.

Podróżowanie modelem samochodu dopasowanym do potrzeb Pań, to jeszcze nie wszystko. Przeczytaj też: „Kobiece gadżety w aucie, i wiadomo kto prowadzi”, by przekonać się, jakimi dodatkami możesz jeszcze bardziej podkreślić, że auto należy do Ciebie – prawdziwej Kobiety.